Szkolenie

W dniu 30.04.2020r w Domu Pomocy Społecznej „Rokitnik” w Białowieży odbyło się szkolenie pracowników Domu, dotyczące zapobiegania i przestrzegania zasad higieny podczas panującej pandemii covid -19. Szkolenie zostało przeprowadzone przez nasze pracownice, które również odbywają czynną służbę w Wojsach Obrony Terytorialnej.

Czytaj więcej: Szkolenie

Poszukujemy lokalnego koordynatora zbiórek na rzecz Naszej Placówki!

Uprzejmie informujemy, że DPS ROKITNIK w Białowieży przystąpił do ogólnopolskiego systemu https://www.wsparciedlaszpitala.pl/ przygotowanego bezpłatnie przez naukowców i programistów. Na stronie znaleźć można informacje o naszych aktualnych potrzebach w tym trudnym czasie, a także zadeklarować pomoc.

Czytaj więcej: Poszukujemy lokalnego koordynatora zbiórek na rzecz Naszej Placówki!

Koronawirus

POMÓŻ NAM W WALCE Z EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA

 Szanowni Państwo,

w związku z trudną sytuacją epidemiczną wywołaną koronawirusem,  zwracamy się  do ludzi dobrej woli z ogromną prośbą o wsparcie naszej placówki poprzez przekazanie:

 darowizny pieniężnej

 lub darowizny rzeczowej

Zapewniamy Państwa, że pieniądze wpłacone na powyższy cel przeznaczone zostaną wyłącznie na zakup środków ochrony indywidualnej, środków dezynfekcyjnych oraz na zakup niezbędnego sprzętu medycznego, jeżeli zajdzie taka potrzeba spowodowana rozszerzająca się epidemią.

Mile widziane jest również wsparcie rzeczowe poprzez zakup brakujących materiałów lub sprzętu.

Konto bankowe  :

Bank : Pekao S.A.

Numer rachunku: 45 1240 5211 1111 0000 4925 9391

Tytuł przelewu: darowizna – walka z COVID-19

 

Darowizny rzeczowe :

Kontakt -  Mikołaj Golonko

Mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tel. 85 681 24 24 lub 600 229 462

 

Szczegółowe pytania lub uzyskanie stosownych informacji prosimy kierować za pośrednictwem maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Jeżeli będzie taka potrzeba z każdym z darczyńców zawrzemy stosowną umowę.

Bardzo dziękujemy za wszelką okazaną pomoc.

Dyrekcja, Pracownicy i Mieszkańcy

Domu Pomocy Społecznej „Rokitnik” w Białowieży

Dziękujemy za wsparcie

W tych trudnych czasach spotykamy się z wyjątkową życzliwością i zrozumieniem z Państwa strony. Mając świadomość, iż również Państwo obecnie doświadczają trudności w wielu aspektach życia, tym bardziej kłaniamy się nisko i dziękujemy naszym wszystkim darczyńcom o ogromnych sercach, zarówno tym indywidualnym, jak i firmom. Każde Państwa wsparcie jest bardzo cenne i pokazuje, że razem możemy więcej.

Czytaj więcej: Dziękujemy za wsparcie


Szablon_DPS szablon Joomla 2.5