Kontakt

Dom Pomocy Społecznej ROKITNIK w Białowieży

Białowieża Ul. Centura 2, 17-230 Telefon tel./fax 085 681 2424, 085 681 2792

Konto - Bank PKO SA 45 1240 5211 1111 0000 4925 9391

Dyrektor - Mikołaj Golonko Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

sekretariat: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

księgowość: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Inspektor Ochrony Danych : Przemysław Ślepowroński Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. tel. 536-282-648


 

 


Strony WWW o Białowieży

Gmina Białowieża - http://www.bialowieza.gmina.pl/

Gmina Białowieża to gmina wiejska w województwie podlaskim, w powiecie hajnowskim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie białostockim. Siedziba gminy to Białowieża. Według danych z 30 czerwca 2004[1] gminę zamieszkiwało 2671 osób.


 

Białowieski Park Narodowy - http://bpn.com.pl/

Białowieski Park Narodowy – park narodowy położony w północno-wschodniej części Polski, w województwie podlaskim, utworzony z Nadleśnictwa Rezerwat jako Park Narodowy w Białowieży obowiązującym od 11 sierpnia 1932 roku Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Reform Rolnych.Znany z ochrony najlepiej zachowanego fragmentu Puszczy Białowieskiej, ostatniego w Europie fragmentu lasu pierwotnego oraz liczącej kilkaset sztuk, największej na świecie wolnościowej populacji żubra.


 

Powiat hajnowski - http://www.powiat.hajnowka.pl

Powiat hajnowski - powiat w Polsce (południowo-wschodnia część województwa podlaskiego), utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Hajnówka.W skład powiatu wchodzą: gminy miejskie: Hajnówka, gminy miejsko-wiejskie: Kleszczele, gminy wiejskie: Białowieża, Czeremcha, Czyże, Dubicze Cerkiewne, Hajnówka, Narew, Narewka, miasta: Hajnówka, Kleszczele.

 


 

Oddział PTTK w Białowieży - http://www.pttk.bialowieza.pl/

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze powstałe w 1950 roku zrzesza w całym kraju blisko 70 tysięcy członków. Wśród nich jest także w Białowieży wielu doświadczonych i licencjonowanych przewodników , którzy zgodnie z Państwa i zainteresowaniami pokażą nieskażoną przyrodę i opowiedzą najciekawsze historie związane z Puszczą.


 

 

Zespół Szkół Leśnych w Białowieży - http://zsl.bialowieza.lasy.pl/

Państwową Szkołę dla Leśników w Białowieży otworzono 28 września 1929 roku. W dniu 15 października 1951 roku na podstawie Zarządzenia Ministra Leśnictwa przemianowano Państwowy Leśny Ośrodek Szkoleniowy w Białowieży na Technikum Leśne w Białowieży.

 

 

Domy Pomocy Społecznej

 

Polska strona Domów Pomocy Społecznej - http://dps.pl

Katalog DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej... 

 

 

Lokalizacja DPS

    


Szablon_DPS szablon Joomla 2.5