Pokoje Gościnne przy Domu Pomocy Społecznej w Białowieży ZAPRASZAJĄ

      Puszcza Białowieska perła europejskich i światowych lasów nizinnych: dzika, pierwotna, o swoistym rytmie fenomenalnej natury; urzekająca i zniewalająca, jedyna w swoim rodzaju, zachowana w tak niepowtarzalnej formie.

     


      W samym sercu Puszczy na polanie w dorzeczu Narewki rozciąga się leśna stolica Polski – Białowieża. Oferuje wypoczynek o niespotykanym komforcie, świeże powietrze pełne aromatu żywicy z prastarych drzew, aromatu ziół i traw oraz dzikość otaczającej przyrody. Atrakcje Puszczy i Białowieskiego Parku Narodowego najlepiej jest zwiedzać pieszo lub rowerem. W części Parku objętej ochroną częściową znajdują się oznakowane szlaki turystyczne oraz ścieżki edukacyjne. Proponujemy zwiedzanie Parku Pałacowego z zachowanymi carskimi budynkami, Muzeum Przyrodnicze, uroczysko „Stara Białowieża”, szlak „Królewskich Dębów”, rezerwat pokazowy żubrów, „miejsce mocy”. To niektóre z atrakcji, które warto zobaczyć. 
      DPS "Rokitnik" usytuowany jest na obrzeżu Puszczy Białowieskiej, w odległości 100 metrów od jej ściany. Jego położenie gwarantuje bezpośredni kontakt z przyrodą oraz znakomity mikroklimat. Wyposażenie pensjonatu i usługi zapewniają atrakcyjny i aktywny wypoczynek.

     

• Oferujemy: Noclegi w pokojach 1 i 2 osobowych typu studio (2 pokoje + łazienka + kuchnia); pokojach samodzielnych 2 osobowych z łazienkami; apartamentach 4 osobowych. Pokoje wyposażone w TV, SAT, radio, balkon. Do dyspozycji salon myśliwski, sala konferencyjna Cena – od 40,00 zł za osobę* 

Usługi dodatkowe (płatne):
• Wyżywienie   - całodzienne; - śniadanie; - obiad ; - kolacja.
• Miejsce ogniskowe na placu rekreacyjnym Domu ( stos drewna wraz z zapasem + patyki do pieczenia kiełbasek, stoły pod zadaszeniem) .
• Sauna 5 osobowa (sucha lub parowa).
• Jakuzzi 5 osobowa. 
• FITNESS CLUB – rowery, bieżnie, stepper, rotory, pasy wibracyjne do odchudzania.
• Organizację imprez plenerowych, bankietów – cena do uzgodnienia.
• Zabiegi rehabilitacyjne: światłolecznictwo – solux, bioptron; laseroterapia; elektroterapia – jonoforeza, diadynamik, ultradźwięki; magnetoterapia; hydroterapia – masaż stóp, okłady parafinowe, kinezyterapia – ugul, aktiv do kończyn górnych i dolnych; masaże klasyczne, wibracyjno-mechaniczne; inhalacje indywidualne. 
• Usługi transportowe – bus 9 osobowy.
• - + VAT

Dom Pomocy Społecznej „ROKITNIK”
17-230 Białowieża
ul. Centura 2
Tel. 85 6812424, 6812508
http://dps.bialowieza.pl
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Lokalizacja DPS

    


Szablon_DPS szablon Joomla 2.5